Aplikacja mobilna, dzięki której bajki ożywają dźwiękami

Artykuł sponsorowany

W naszym najnowszym, majowym numerze Małych Charakterów przedstawiamy ciekawy sposób na to, jak jeszcze bardziej cieszyć się wspólnym czytaniem. Nawiązaliśmy współpracę z Readmio, aplikacją mobilną, która OŻYWIA historie. Interaktywne historie nie tylko bawią dzieci, ale także uczą je! W jaki sposób?. Pomagają poszerzać słownictwo, rozwijają wyobraźnię oraz myślenie o otaczającym świecie dzięki opowiadaniom.

Jednak nie jest to tylko interaktywna wersja książki dla dzieci. Aplikacja oferuje wiele pięknych bajek, zebranych z całego świata! Wszystkie są wzbogacone nie tylko o wyjątkowe ilustracje.

Readmio przeniesie Ciebie i Twoje dziecko w baśniową historię, wykorzystując unikalne efekty dźwiękowe reagujące na Twój głos podczas czytania. Na przykład, czytając słowo „deszcz”, słyszysz dźwięk deszczu towarzyszący opowiadaniu. W pełnej wersji aplikacji rodzice mogą nagrywać narracje dla swoich dzieci, które później mogą słuchać mamy lub taty, gdy ich nie ma.
 


Pobierz aplikację za pośrednictwem sklepu Apple Store lub Google Play. W polskiej wersji aplikacji znajdziesz również tradycyjne opowieści, takie jak Smok Wawelski, Bazyliszek warszawski, Kwiat paproci, Szewczyk Dratewka czy Pan Twardowski. A to tylko kilka artykułów z oferty Readmio. Oprócz klasycznych polskich baśni aplikacja zawiera również ukochane bajki z literatury światowej takie jak Brzydkie Kaczątko, Kot w butach, kołysanki, bajki edukacyjne i legendy z całego świata.
 

Readmio

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI