Autor: Jolanta Swoboda

    

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Walentynkowe „zrób to sam” nie tylko dla zakochanych

Walentynki to coroczne święto zakochanych, które przypada 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego. Do Polski zwyczaj obchodzenia walentynek trafił z Bawarii i Tyrolu. Stał się jednak popularny dopiero w latach 90. XX wieku. Dziś walentynki to święto nie tylko dla zakochanych par. Świętują je również najmłodsi, obdarowując swoich rodziców, dziadków, często ulubionego kolegę czy koleżankę drobnymi upominkami. Fajnie, gdy prezent zrobiony jest samodzielnie! Skorzystaj z naszych propozycji.

Czytaj więcej

Zróbmy sobie kukiełki

Teatr i prace plastyczne są dobre na każdą porę roku. Kiedy jednak za oknem pada deszcz, jest zimno i nieprzyjemnie, tym bardziej warto wykorzystać tę formę zabawy. Proponuję wam przygotowanie kukiełek, które wykorzystacie do przedstawienia Królewskie łowy. Oczywiście możecie bawić się nimi w każdy sposób, jaki tylko podpowie wam wyobraźnia.

Czytaj więcej

Zimowe eksperymenty

Eksperymenty to niezwykle ciekawa forma aktywności – działa na różne zmysły, obserwacje prowadzą do zdumiewających wniosków, co sprawia wiele radości. Zima to świetna pora, aby poznać sposoby na niepowtarzalne doświadczenia!

Czytaj więcej

Tęcza na talerzu

Zabawa z kolorowymi cukierkami Skittles to proste i szybkie doświadczenie, które pokaże wam, w jaki sposób mieszają się kolory.

Czytaj więcej