Dział: W świecie wyobraźni

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Ahoj, mali piraci!

Czy jesteście gotowi na niezapomnianą przygodę na pełnym tajemnic i skarbów morzu? Przygotujcie się na fantastyczną zabawę w piratów, która przyniesie wam wiele radości i ekscytacji. Zaproście rodzeństwo, kolegów, koleżanki i rodziców do wspólnej zabawy.

Czytaj więcej

Leśne dary jesieni

Czy podczas jesiennych spacerów lubicie poszukiwać w liściach brunatnych kasztanów? Czasami są już gotowe do zebrania, a czasami musimy wydostać je z zielonej, kłującej skorupki. Jesień obdarowuje nas niezwykłymi prezentami i piękną paletą barw, dlatego warto skorzystać z tych dobrodziejstw natury i stworzyć MAKIETĘ z jesiennych darów lasu.

Czytaj więcej

Teatr cieni

Przenieście się do pełnego magicznych zdarzeń świata teatru. Teatr lubi interakcję, czyli relacje między postaciami. Dlatego najlepiej bawić się w dwie osoby lub nawet więcej osób.

Czytaj więcej

Kreatywna orkiestra

Myślałeś(-aś) kiedyś o stworzeniu własnego zespołu muzycznego? Potrzebne ci będą instrumenty muzyczne. Jeśli nie masz ich w domu, możesz stworzyć je sam(-a)! Przyjrzyj się dokładnie przedmiotom w swoim domu – w jaki sposób możesz się nimi wspomóc w tworzeniu muzyki? Poeksperymentuj z dźwiękami i twórz własną muzykę przy użyciu własnoręcznie wykonanych instrumentów.

Czytaj więcej

Amulet supermocy

Większość superbohaterów ma swoje przedmioty mocy, dzięki którym jest im łatwiej pomagać światu. Co ty na to, żeby stworzyć swój własny amulet, który pomoże ci poczuć się pewniej w różnych sytuacjach? Materiały potrzebne do jego wykonania możesz znaleźć wszędzie – czy to w lesie, czy przed domem/szkołą.

Czytaj więcej

Kosmiczna przygoda

Zostań astronautą, zbuduj rakietę i przenieś się w odległe zakątki kosmosu.

Czytaj więcej