Pomysł na prezent dla znajomej, koleżanki i przyjaciółki – co wybrać dla każdej z nich?

Otwarty dostęp Artykuł sponsorowany

Prezenty to świetny sposób na pokazanie komuś uczucia i docenienie jego obecności. Zbliżają się święta, urodziny albo imieniny Twojej koleżanki lub przyjaciółki i nie jesteś pewna, co jej podarować? Sprawdź nasze pomysły na podarunek dla bliskiej osoby i wybierz coś pasującego do okoliczności.

Prezent dla znajomej

Czasami wybierając podarunki, warto wziąć pod uwagę stopień zażyłości znajomości z drugą osobą. Coś innego znajdziemy dla znajomej z klasy, a coś innego kupimy swojej najlepszej przyjaciółce.

Podarunki dla dalszych znajomych nie muszą być wielce pomysłowe i wymagające. Kiedy nie znamy tak dobrze osoby, która zaprosiła nas na przykład na swoje urodziny, lepiej zainwestować w coś uniwersalnego i przydatnego. Odpowiednie okażą się na przykład torebki, kosmetyczki albo portfele. Można je podarować niezależnie od okazji i sytuacji.

Warto do takich podarunków dorzucić też kartkę z życzeniami albo coś słodkiego. Dowiedz się, jakie są ulubione przekąski wybranej osoby i dołóż je do prezentu, a z pewnością docenią taki gest.

Drobny upominek dla koleżanki

Z koleżanką z klasy znasz się zapewne odrobinę lepiej, niż ze zwykłą znajomą. Może chodzicie razem na dodatkowe lekcje albo spotykacie się po szkole. Z pewnością wiesz o niej trochę więcej i będziesz w stanie znaleźć podarunek, który będzie równocześnie spersonalizowany i praktyczny.

Jeśli dobrze znasz gusta osoby, dla której kupujesz prezent, możesz zawsze zainwestować w akcesoria albo jakieś dodatki. Wiele młodych dziewczyn lubi kupować sobie nawzajem biżuterię typu BFF, która ma podkreślać ich przyjaźń. Może warto zastanowić się nad taką  modułową bransoletkę lub zainwestować w zawieszki do bransoletek ze sklepu lilou.pl?

Dzięki szerokiej ofercie produktów z pewnością znajdziesz breloczek, który będzie odpowiadał aktualnej modzie i stylowi koleżanki. Spraw sobie podobną bransoletkę, a wasza relacja z pewnością wejdzie na nowy poziom.

Większy podarunek dla najlepszej przyjaciółki

Teoretycznie podarunek dla najlepszej przyjaciółki nie powinien być trudny do wymyślenia. Czasami jednak góruje nad nami presja czasu i stres. Taki prezent musi być osobisty i wyjątkowy. Co jednak zrobić, jeśli nic nie przychodzi nam do głowy?

Postaw na spersonalizowany prezent. Może być to zwykły album ze zdjęciami uzupełniony o wasze fotki albo coś bardziej ekstrawaganckiego jak wspólne bilety na koncert. Możesz zapewnić swojej przyjaciółce coś niespotykanego. Wycieczkę do aquaparku albo do parku rozrywki.

Odpowiednia może się również okazać biżuteria na prezent do 300zł. Takie akcesoria wykonane z wysokiej jakości materiałów posłużą osobie obdarowanej przynajmniej przez kilka najbliższych lat. Coraz mniej kobiet i nastolatek chce inwestować w bardziej kosztowne biżuteryjne dodatki. To świetny sposób na podarowanie im czegoś wyjątkowego, czego nie kupiłyby same dla siebie.

Kupowanie prezentów to nie zawsze prosta sprawa. W trakcie wybierania upominku pamiętaj o zainteresowaniach i preferencjach obdarowywanej osoby. Mała personalizacja w postaci specjalnego graweru czy życzeń zawsze doda podarunkowi miłego wykończenia.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI