Dołącz do czytelników
Brak wyników

To lubię!

19 maja 2021

NR 1 (Czerwiec 2021)

Można być blisko, kiedy jest się daleko

0 454

Czasami bywa tak, że nie możemy być blisko ważnych dla nas osób. Dzieli nas odległość lub nie możemy się spotkać z innych powodów. Tęsknimy wtedy za najbliższymi. Ale nie martw się, bo z tęsknotą można sobie poradzić! Oto kilka pomysłów, jak wzmacniać więzi z bliskimi na odległość.

Słoik pełen miłości

Przygotuj dla babci i dziadka własnoręcznie wykonany prezent. To słoiczek z płynącymi prosto z serca słowami, które dziadkowie będą mogli odczytywać, gdy za tobą zatęsknią. Zapisz je na pojedynczych karteczkach, a jeśli nie potrafisz jeszcze pisać, poproś rodziców lub starsze rodzeństwo o pomoc. Karteczki zwiń w ruloniki i przewiąż kolorową tasiemką lub gumką. Oto kilka podpowiedzi, co możesz napisać: Bardzo lubię Twoje gilgotki! Cieszę się, gdy mówisz do mnie „Skarbie”. Jesteś dla mnie bardzo ważny. Robisz najlepsze ciacha na świecie! Poproś o przekazanie słoiczka osobę dorosłą lub wyślijcie go pocztą.

POLECAMY


Mieszamy smaki, dzielimy się wrażeniami 

Zaproponuj dziadkom zrobienie koktajlu owocowego według podanego przez ciebie przepisu. Umówcie się na wspólną degustację napoju na odległość, by porozmawiać o smakach, kolorach i receptu...

Ten artykuł dostępny jest tylko dla Prenumeratorów.

Sprawdź, co zyskasz, kupując prenumeratę.

Zobacz więcej

Przypisy