Dołącz do czytelników
Brak wyników

Anegdotka Kotka Łaskotka

22 grudnia 2021

NR 6 (Luty 2022)

Kciuk

Moje dzieci obserwowały mnie w ciszy i skupieniu. Wyobrażacie to sobie? W ciszy i skupieniu! Moje dzieci! Przez to ja nie mogłem się skupić, a musiałem bardzo uważać, gdyż dokonywałem niebywale trudnej operacji. Och, pewnie jesteście ciekawi, co to za operacja? Dam wam do wyboru trzy odpowiedzi, zgadnijcie, która jest właściwa:

  1. przeszczep serca,
  2. instalacja nowego systemu w komputerze,
  3. naprawa karmnika dla ptaków.

No, oczywiście, że c! Przecież nie zabrałbym dzieci na salę operacyjną, a gdybym instalował nowy system w komputerze, dzieciaki nie siedziałyby w ciszy i skupieniu, tylko wrzeszczały: no, dalej, tato! Kiedy skończysz?! Chcemy obejrzeć bajkę! 
Czyli został karmnik, niby rzecz prosta, ale spróbujcie przybić nowe deseczki do daszku, gdy wpatrują się w was trzy pary świdrujących oczu. Czemu one mi się tak przyglądają, zastanawiałem się.
Z początku myślałem, że są po prostu ciekawe tego, jak naprawia się karmnik, następnie przyszło mi do głowy, że bardzo lubią ptaszki, potem wydawało mi się, że złapały przeziębienie i zaczynają gorączkować, stąd ten spokój i cisza. Aż wreszcie mnie olśniło! One czekały na moment, w którym uderzę się młotkiem w palec! I wiecie, co było w tym najgorsze? Wcale nie to, że w oczach...

Ten artykuł dostępny jest tylko dla Prenumeratorów.

Sprawdź, co zyskasz, kupując prenumeratę.

Zobacz więcej

Przypisy