Dołącz do czytelników
Brak wyników

Jakie to ciekawe!

14 października 2021

NR 4 (Listopad 2021)

Razem jest weselej!
Pomysły na wspólne gotowanie

0 264

Święto strachu już nadchodzi,
Moc pomysłów wnet się rodzi
Na pyszności rozmaite
I tak bardzo wyśmienite.
Przygotujcie więc składniki,
Gdyż stworzycie smakołyki,
A gdy je wypróbujecie,
To od razu wszystko zjecie!

Zbliża się Halloween. Jeśli planujesz w tym dniu spotkać się z przyjaciółmi, warto spędzić ten czas na wspólnym przygotowywaniu przysmaków. Mimo że wykonanie tych znakomitych przekąsek wymaga trochę czasu, gwarantuję ci, że będziecie nimi zachwyceni! Pamiętaj jednak, by przygotowywać przekąski ostrożnie, aby się nie skaleczyć czy poparzyć. Zaproś do wspólnego pichcenia rodziców, dziadków lub rodzeństwo – wspólne spędzanie czasu w kuchni to naprawdę dobra zabawa!
 

POLECAMY

Banan...

Ten artykuł dostępny jest tylko dla Prenumeratorów.

Sprawdź, co zyskasz, kupując prenumeratę.

Zobacz więcej

Przypisy

    Marzena Żurek

    Posiada prawie 10-letnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi i dziećmi. Specjalizuje się w trwałej zmianie nawyków żywieniowych. Głównym obszarem jej działalności jest praca z osobami zmagającymi się z nadwagą i otyłością oraz chorobami metabolicznymi (https://dietetykmurcki.pl/).

    Uwielbia w prosty i ciekawy sposób dzielić się swoją wiedzą z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, zachęcając ich zmiany swoich nawyków na lepsze. Udowadnia, że wdrażanie zasad zdrowego stylu życia może być nie tylko łatwe i przyjemne, ale także stanowić formę świetnej zabawy! W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni i… pisze. Jest autorką serii książek dla dzieci Przygody Tobiego (https://www.przygodytobiego.pl/), w której za pomocą zabawnych, rytmicznych rymowanek i smakowitych przepisów motywuje dzieci do prawidłowego odżywiania i zdrowego życia.