Dział: Artykuł sponsorowany

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Zaproszenie na konferencję „Odporni – z kompasem pod wiatr”

„Odporni – z kompasem pod wiatr” – międzynarodowa konferencja oraganizowana przez USWPS, Fundację EduMind Uważność w Edukacji oraz Fundację Serce Uważności odbędzie się 21 września 2024 r. i poświęcona będzie budowaniu odporności psychicznej dorosłych i dzieci poprzez praktykowanie uważności (mindfulness).

Czytaj więcej

Zajęcia pozalekcyjne dla dziecka — co może być warte uwagi?

Zastanawiasz się, jak wybrać zajęcia pozalekcyjne dla dziecka? Przede wszystkim zwróć uwagę na to, aby dziecko uczestniczyło w zajęciach, które będą sprawiać mu przyjemność i będą pozwalać na rozwijanie jego własnych zainteresowań. Stając przed trudnym wyborem zajęć pozalekcyjnych, musisz pamiętać, aby stanowiły dla dziecka formę relaksu i odpoczynku od szkolnych obowiązków. Co może okazać się interesujące? Szczegóły poniżej

Czytaj więcej

Pomysł na prezent dla znajomej, koleżanki i przyjaciółki – co wybrać dla każdej z nich?

Prezenty to świetny sposób na pokazanie komuś uczucia i docenienie jego obecności. Zbliżają się święta, urodziny albo imieniny Twojej koleżanki lub przyjaciółki i nie jesteś pewna, co jej podarować? Sprawdź nasze pomysły na podarunek dla bliskiej osoby i wybierz coś pasującego do okoliczności.

Czytaj więcej

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę – o czym należy pamiętać?

Ubezpieczenie turystyczne to nasza ochrona w podróży. Jego głównym zadaniem jest pokrycie kosztów leczenia, a także zabezpieczenie przed dodatkowymi wydatkami. Właśnie takie mogą się pojawić, gdy podczas wyprawy ucierpi nasze zdrowie. Sprawdź, o czym należy pamiętać, kupując ubezpieczenie na wyjazd za granicę.

Czytaj więcej

Rodzinny wyjazd na wakacje – od czego rozpocząć planowanie?

Pierwszy rodzinny wyjazd wakacyjny to zawsze duże przeżycie. Staramy się zaplanować wszystko w najdrobniejszym szczególe, lecz zawsze mamy z tyłu głowy, że o czymś zapomnieliśmy. Warto więc przed wyruszeniem na wakacje przeanalizować, czego się dokładnie potrzebuje, szczególnie od strony odzieży.

Czytaj więcej

Kurtki softshell dla dzieci – czy warto?

Okres przejściowy to zwykle ciężki czas pod względem doboru garderoby. Wiosną i jesienią pogoda bywa dość zmienna, co utrudnia dobranie odpowiedniej odzieży. W takiej sytuacji warto postawić na sprawdzone rozwiązania, a takim z pewnością jest softshell. Zobacz, jakie ma zalety i czy warto przetestować ten materiał.

Czytaj więcej

Co na prezent dla dziewczynki, która uwielbia zwierzęta?

Swoje zainteresowania dzieci są w stanie odkryć już w bardzo młodym wieku. To ważne, żeby być zaangażowanym w pasje naszych pociech. To najlepszy sposób na budowanie silnych i przyjaznych relacji. Masz w domu młodą miłośniczkę zwierząt? Oto kilka pomysłów na prezent dla niej!

Czytaj więcej

Smoczek dla dziecka – wszystko co musisz o nim wiedzieć!

Rodzice coraz częściej obiecują sobie, że wychowają swoje dziecko bez smoczka, ale niestety rzadko to się udaje w praktyce. Warto zatem wiedzieć jak wybrać najlepszy smoczek dla swojej pociechy. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę podczas zakupów.

Czytaj więcej

Znamy zwycięzców II edycji ogólnopolskiego konkursu „Ogródki ze Smakiem”

Zakończono obrady jury konkursu „Ogródki ze smakiem”, zainicjowanego i organizowanego przez szwedzką markę Electrolux. To druga edycja konkursu, który w swoich założeniach wspiera proekologiczną edukację dzieci w wieku przedszkolnym. Konkurs zaangażował dzieci, rodziców i nauczycieli z całej Polski. Głównymi nagrodami są ogródki warzywne, a laureaci drugiego miejsca otrzymają mobilne miniogródki w donico-szklarniach.

Czytaj więcej

Aplikacja mobilna, dzięki której bajki ożywają dźwiękami

W naszym najnowszym, majowym numerze Małych Charakterów przedstawiamy ciekawy sposób na to, jak jeszcze bardziej cieszyć się wspólnym czytaniem. Nawiązaliśmy współpracę z Readmio, aplikacją mobilną, która OŻYWIA historie. Interaktywne historie nie tylko bawią dzieci, ale także uczą je! W jaki sposób?. Pomagają poszerzać słownictwo, rozwijają wyobraźnię oraz myślenie o otaczającym świecie dzięki opowiadaniom.

Czytaj więcej

Książka, której zakup czyni dobro. Z inicjatywy ImpactCEE w Polsce ukazują się „Bajki” Natalie Portman

Natalie Portman, top speakerka Impact’23 już w maju wystąpi w Poznaniu. Od 12 kwietnia można kupić jej książkę, bestseller The New York Times, w jedynym europejskim wydaniu, która z inicjatywy ImpactCEE trafia właśnie do sprzedaży na Allegro.

Czytaj więcej