Dział: Artykuł sponsorowany

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Smoczek dla dziecka – wszystko co musisz o nim wiedzieć!

Rodzice coraz częściej obiecują sobie, że wychowają swoje dziecko bez smoczka, ale niestety rzadko to się udaje w praktyce. Warto zatem wiedzieć jak wybrać najlepszy smoczek dla swojej pociechy. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę podczas zakupów.

Czytaj więcej

Znamy zwycięzców II edycji ogólnopolskiego konkursu „Ogródki ze Smakiem”

Zakończono obrady jury konkursu „Ogródki ze smakiem”, zainicjowanego i organizowanego przez szwedzką markę Electrolux. To druga edycja konkursu, który w swoich założeniach wspiera proekologiczną edukację dzieci w wieku przedszkolnym. Konkurs zaangażował dzieci, rodziców i nauczycieli z całej Polski. Głównymi nagrodami są ogródki warzywne, a laureaci drugiego miejsca otrzymają mobilne miniogródki w donico-szklarniach.

Czytaj więcej

Aplikacja mobilna, dzięki której bajki ożywają dźwiękami

W naszym najnowszym, majowym numerze Małych Charakterów przedstawiamy ciekawy sposób na to, jak jeszcze bardziej cieszyć się wspólnym czytaniem. Nawiązaliśmy współpracę z Readmio, aplikacją mobilną, która OŻYWIA historie. Interaktywne historie nie tylko bawią dzieci, ale także uczą je! W jaki sposób?. Pomagają poszerzać słownictwo, rozwijają wyobraźnię oraz myślenie o otaczającym świecie dzięki opowiadaniom.

Czytaj więcej

Książka, której zakup czyni dobro. Z inicjatywy ImpactCEE w Polsce ukazują się „Bajki” Natalie Portman

Natalie Portman, top speakerka Impact’23 już w maju wystąpi w Poznaniu. Od 12 kwietnia można kupić jej książkę, bestseller The New York Times, w jedynym europejskim wydaniu, która z inicjatywy ImpactCEE trafia właśnie do sprzedaży na Allegro.

Czytaj więcej