Autor: Agata Bator-Mysłek

psycholog, trener kompetencji społecznych, coach oświatowy, terapeuta pedagogiczny a do tego mama, żona i podróżniczka. Od kilkunastu lat pracuję z dziećmi, rodzicami i nauczycielami wspierając ich w rozwoju i budowaniu relacji. Współpracuję z wydawnictwem Forum Media Polska jako autor bajek, wierszyków, kart pracy i komentarzy psychologicznych dla dzieci i rodziców. Wcześniej byłam redaktorem prowadzącym czasopisma Małe Charaktery i Mindful Kids, obecnie wróciłam do bezpośredniej pracy z dziećmi i dorosłymi.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak wytrwać w postanowieniach?

Czasem chcemy coś zmienić. Postanawiamy utrzymywać porządek w pokoju, obiecujemy sobie nie zostawiać odrabiania lekcji na wieczór albo spokojnie rozwiązywać konflikty. Dobrze jest stawiać sobie cele. Co zrobić, by wytrwać w ich realizacji?

Czytaj więcej

Jak chronić się przed słońcem?

Słońce – to właśnie z nim kojarzy nam się lato. Czekamy na nie przez długie jesienne i zimowe miesiące, a często nawet wiosną mamy go niewiele. Tęsknimy za uczuciem ciepła, możliwością noszenia lżejszych ubrań, większą swobodą. Kiedy wreszcie na zewnątrz robi się ciepło, rezygnujemy z bluz, kurtek i długich spodni.

Czytaj więcej

Jak odpoczywają umysł i ciało?

Nasze dni są pełne aktywności:

Czytaj więcej