Dział: Kuferek z emocjami

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Moja chwila spokoju

Jak minął twój dzisiejszy dzień? Być może upłynął miło, radośnie i beztrosko na zabawie z kolegami czy koleżankami? A być może miałeś(-aś) wiele zadań do zrobienia lub mnóstwo przeszkód do pokonania? Być może to było dla ciebie zbyt wiele jak na jeden dzień i teraz czujesz się tak bardzo zmęczony(-a), że trudno będzie ci zasnąć? Przygotowałam specjalnie dla ciebie kilka krótkich ćwiczeń, które mogą pomóc ci się zrelaksować, wyciszyć i spokojnie zasnąć. Wybierz dla siebie te, które najbardziej ci się podobają.

Czytaj więcej

Zachwycające zabawy

Zachwyt to emocja, z której siły i mocy nie zawsze zdajemy sobie sprawę. Rozejrzyj się wokół siebie! Zobacz, jak wiele zjawisk i doświadczeń wprawia cię we wspaniały nastrój tylko dlatego, że są. Czyż to nie jest zachwycające?

Czytaj więcej

Czym jest zachwyt?

Zachwyt to wspaniała emocja, która sprawia, że jesteśmy bardzo szczęśliwi. Czujemy ją wówczas, kiedy widzimy coś tak niesamowitego lub doświadczamy tego w sposób, że zapiera nam dech w piersiach i brakuje nam słów do opisania, jak bardzo jest to piękne i nadzwyczajne.

Czytaj więcej